Люди

У Франківську соціальні працівники забрали двох дітей від батьків-кривдників

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Івано-Франківську впродовж цього року було підтверджено два випадки домашнього фізичного насильства батьків над дітьми.

Про це Суспільному Карпати повідомила начальниця міської служби у справах дітей Ірина Рохман, пише Репортер.

«У першому випадку поліція склала обмежувальний припис батькам, і ми дитину змушені були вилучити. Впродовж пів року вона знаходилася у патронатній сім’ї на утриманні та вихованні», – розповідає Ірина Рохман.

Соціальні працівники встановили, що батько бив дитину. У неї на тілі були синці.

У центрі соціальних служб батько пройшов навчання для кривдників – відповідну реабілітацію. Лише після того центр надав рекомендації, що він може виконувати батьківські обов’язки. Після засідання комісії виконавчого комітету дитину повернули в сім’ю. Зараз її знято з обліку служби у справах дітей.

«У другому випадку теж батько здійснював фізичне насильство над дитиною. Вона зараз знаходиться у центрі соціально-психологічної реабілітації. Центр соціальних служб працює з батьком-кривдником. Якщо він пройде реабілітацію, і ми зрозуміємо, що чоловік зможе виконувати свої обов’язки, після засідання комісії зможемо повернути дитину в сім’ю», – каже Ірина Рохман.

Очільниця служби додає, що розрізняють три види насильства у сім’ї: психологічне, сексуальне і фізичне.

Коли надходить повідомлення з поліції про вчинення насильства, працівники служби у справах дітей, ювенальної превенції, департаменту молодіжної політики і спорту, центру соціальних служб сім’ї і молоді, вчителі, психологи та медики виїжджають до родини, складають акт рівня безпеки дитини і проводять з батьками профілактичну бесіду.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.