Люди

У Франківську розпочинається сезон благодійних концертів «На шапку»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Проект «На шапку» відкриває новий благодійного концертний сезон аби підтримати онкохворих дітей Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

Музиканти виступатимуть без жодних гонорарів. А вхід на концерт буде вільним – кожен зможе зробити добровільну пожертву в капелюх.

«Ми і далі продовжуємо збирати кошти на потреби маленьких пацієнтів Онкогематологічного відділення Обласної дитячої лікарні, – повідомили організатори. – Цього року у нас нова локація і багато планів та творчих задумів. А саме – серія концертів в атмосферному і затишному місці – Палаці Потоцьких».

До теми: Людмила Лінник і Леся Качурова стали людьми тижня за версією “Репортера”

Перший концерт запланували провести у четвер, 20 червня. Наступні концерти відбуватимуться 4 та 18 липня, 1, 15 та 29 серпня, і 5 та 19 вересня.

«На шапку» – це не лише концерти. Наша мета – творити затишне середовище, де можна поспілкуватися, провести гарно час разом з родиною, знайти однодумців та зробити добро. Ми запрошуємо до співпраці виконавців та музичні гурти. Лише дві умови – живий звук, без використання фонограм, та репертуар не мовою країни, з якою у нас війна».

Також запрошують майстринь та майстрів для проведення майстер-класів. Охочих організувати ярмарок домашніх солодощів тощо.

«Будемо раді, якщо під час наших заходів відбуватимуться благодійні майстер-класи, ярмарки, лотереї чи інші атракції».

З пропозиціями просимо писати Леся КачуроватаЛюдмила Лінник.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.