Люди Фото

У Франківську презентували мультимедійний додаток для школярів і батьків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

28 серпня у готелі “Станиславів” представник видавництва медіа формату “KM Media” Євген Халімон представив новий мультимедійний навчальний проект.

“Наш проект трошки дивний, – каже Євген. – Проблема книжок в тому, що за останні 20 років вони мінялися, але дуже повільно. Зараз в Україні те, що вважається електронною книжкою, є досить умовним. Це переведення книги в цифровий формат. Тобто те саме, але закачане в ґаджет. Але можливостей може бути більше”, – говорить Халімон.

Ні для кого не таємниця, що книга як носій інформації більше програє мультимедійним ресурсам, але наш ринок не готовий повністю переходити від паперового видання до цифрового контенту. Одна з проблем – це відсутність цифрової грамотності більшості батьків.

Проект видавництва “KM Media” починався як проект для дітей з обмеженими можливостями, які перебувають на індивідуальному домашньому навчанні. Згодом перейшли на інший формат – надання рівного доступу до освіти усім учням початкової та середньої школи.

Ідея полягає в тому, що за допомогою мобільного додатку KM Media Bookshelf можна знайти пояснення на ті теми, які дитина не розуміє. Що цікаво, у додатку є навіть відео з поясненнями від викладачів. Щоправда, цей додаток створений безпосередньо для спеціальних посібників та довідників видавництва, адже без коду на звороті книг додаток не функціонуватиме.

“Встановлюєте додаток, скануєте код і витягує те потрібну інформацію,” – пояснює Євген Халімон.

Найцікавіше те, що вчитель на відео не лише просто пише відповідь на рівняння, а ще й, наприклад, пояснює його. Представник видавництва каже, що цей додаток вирішує такі проблеми, як відсутність часу батьків на допомогу з домашнім завданням.

Щоправда, видання російськомовне, адже продукт представлений не лише в Україні. Та й Міністерство освіти ставиться до проекту байдуже, тому книги більше розцінюються не як навчальні підручники, а як додаткова література.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.