Люди Фото

У Франківську посеред вулиці знайшли непритомного чоловіка (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківчанка Світлана Волкова на вулиці Гординського вранці 25 червня виявила охайно одягнутого чоловіка без свідомості.

Жінка викликала швидку. Виявилося, це було вже не перше повідомлення на цю адресу. Жінку шокувала реакція медиків, котрі приїхали на виклик.

«Хто знає цю людину – шукайте в лікарні на Матейка. Молодий чоловік лежав на сходах на вулиці Гординського, 20. Швидка відвезла його в лікарню на Матейка. Сказав, що звуть Саша. Адреси проживання не назвав. Чисто вбрана, доглянута людина, в руках прозорий пакетик з двома пластиковими стаканчиками з розсадою. Виявляється, це був другий виклик по цьому випадку і медики не помітили лежачого чоловіка. При наполегливості і попередженні, що телефоную в поліцію швидка приїхала. Не помірявши тиск, не провівши зовнішнього огляду, різко привели до тями нашатирем. Поки швидка робила розворот, мужчина на видиху різко зігнувся, ледь не впав, схопився руками за серце. Також шокувала реакція людей. За 15 хвилин поки в моїй присутності лежав чоловік на сходах, люди просто проходили повз. Активними виявилася – дівчинка і сімейна пара. На місті цієї людини могли бути ви або ваші близькі. І люди так би і проходили попри вас», – розповіла жінка у групі Франківські теревені.

Тарас Олексин, фельдшер бригади, котра була на виклику, повідомив «Галці», що у чоловіка діагностували алкогольне сп’яніння. У кареті швидкої йому поміряли тиск та зробили кардіограму, перевірили рівень цукру – все було в нормі. Про всяк випадок його відвезли у лікарню на Матейка з діагнозом «алкогольне сп’яніння», хоча у його стані госпіталізація не вимагається. Фахівець просить франківців не робити поспішних висновків у схожих ситуаціях.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.