Люди

У Франківську поки не будуть вмикати опалення

Google+PinterestLinkedInTumblr
ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» не увімкне в Івано-Франківську централізоване опалення у житлових будинках, доки середня добова температура не знизиться до + 8° C.

Про це йдеться у повідомленні підприємства на сторінці у фейсбуці, пише Репортер.

«До нашого підприємства звертаються мешканці обласного центру із запитаннями про початок опалювального сезону в житловому фонді міста Івано-Франківська. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 830 від 21.08.2019 р. опалювальний період починається у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить + 8° C та нижче, а закінчується у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує + 8° C. Гідрометеоцентр Івано-Франківська подає наступну середньодобову температуру зовнішнього середовища: 16.10.2020 +9,9 град. С; 17.10.2020 +10,6 град. С; 18.10.2020 +7,51 град. С», – йдеться у повідомленні.

У Теплокомуненерго також повідомили, що з 15 жовтня розпочато подачу тепла закладам охорони здоров’я, котрі надали письмові заяви з проханням увімкнути опалення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.