Люди

У Франківську оголосили старт зимової хвилі «Малі Гранти Теплого Міста»

Google+PinterestLinkedInTumblr
Програма «Малі Гранти Теплого Міста» оголошує старт зимової хвилі програми та пропонує отримати фінансування на реалізацію власних ініціатив.

Команди можуть отримати до 20 тис грн для підтримки власних проєктів. Автори проєкту повинні бути готові забезпечити проєкт власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки, пише Репортер.

Фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти платформи «Тепле Місто», а також за підтримки організації The National Endowment for Democracy. Загальна сума грантового фонду хвилі складає 120 тис грн.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку до 30 вересня. Обов’язкова умова – проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську та відповідати одному з семи тематичних напрямів програми:

  • прогресивна освіта
  • розвиток прогресивного підприємництва
  • сучасне мистецтво
  • стала мобільність
  • екологія та енергоефективність
  • гарячий спорт
  • міський простір.

Цього конкурсу з’являється унікальна можливість позмагатись за фінансування власної ідеї для тих, хто ще не мав досвіду реалізації власних проєктів. Максимальна сума підтримки в цій категорії складає 10 000 грн. У разі виникнення  питань, команди можуть звернутись з проханням особистої консультації з координатором програми, написавши на пошту чи зареєструвавшись на одну з очних зустрічей (більше новин на офіційній сторінці проєкту у  Facebook).

Більше про умови участі та критерії оцінювання: http://grants.warm.if.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/TepleMistoSmallGrants

Електронна пошта: grants@warm.if.ua

Контактний телефон:  +380 099 298 4629

Довідково: «Малі Гранти » – ґрантова програма, створена платформою «Тепле Місто» у 2015 році для активізації та посилення низових ініціатив, громадських організацій та середовищ, що втілюють власні соціальні проєкти в Івано-Франківську.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.