Люди

У Франківську “На шапку” для малих онкопацієнтів зібрали 17 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Концерти “На шапку” організовують, аби зібрати кошти на допомогу онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні Івано-Франківська. Українські воїни тримають оборону на фронті. А у маленьких онкопацієнтів – своя щоденна боротьба з раком. У нашій обласній дитячій лікарні зараз перебувають не тільки дітки з Івано-Франківської області, але і ті, в кого більше немає дому. 

Недільний концерт  “На шапку” 17 липня зібрав 13 954 грн, 20 євро, 21 долар готівкою, та 1 620 грн на картковий рахунок, пише Репортер.

Для франківців та гостей міста драйвово та енергійно відкрили концертну програму артисти Військового оркестру Івано-Франківського полку Нацгвардії. Керівник – Арсен Галюк.

Продовжили програму артисти обласної філармонії ім. Іри Маланюк – Надія Шейгец (бандура) та заслужений артист України Ярослав Бибик (скрипка). А за ними “Пес Дюк” бенд  вкотре довели, що особливий франківський рок існує та запалює, як на стадіоні. Танцювали всі, навіть чепурні пухнасті лабрадори.

Уже наступної неділі відбудеться черговий концерт “На шапку”. Час і місце – незмінні.

Допомогти зі збором грошей  на обладнання для онкогематологічного відділення ІФ ОДКЛ Обласна дитяча лікарня – Івано-Франківськ можна переказавши гроші безпосередньо:
  • на рахунок для переказу благодійної допомоги в гривнях – 72 3366 7700 0002 6003 0525 54159 (ПриватБанк)
  • і на картку для переказу благодійної допомоги – 5169 3305 2390 3331 (ПриватБанк)

Нагадаємо, волонтерки Леся Качурова і Людмила Лінник організовують благодійні концерти “На шапку” в Івано-Франківську вже п’ятий рік. Суть у тому, що люди приходять послухати концерт і мають можливість вкинути пожертву в капелюх. Гроші йдуть виключно на благодійність. До речі, артисти теж виступають безкоштовно, заради доброї справи.

Минулого року вирішили проводити акцію у центрі, на перетині вулиць Лесі Українки та Вітовського, біля скверу Руської Трійці. Як пояснювала Леся Качурова, спеціально обрали місце, де більше перехожих, які зможуть залишитися на акцію.

Звіти про надходження коштів – на сторінці проєкту.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні