Люди

У Франківську на гастрофестивалі збиратимуть гроші на лікування шестирічної дівчинки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
5-7 липня 2019 поблизу Німецького озера (мікрорайон Пасічна) проходитиме гастрономічний фестиваль «Станіславська хвиля».

Організатор фесту – громадська організація «Об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви» у партнерстві з обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО.

Різнопланова програма фестивалю зацікавить як дорослих, так і дітей – вона включає українську дискотеку, аматорські спортивні змагання, конкурси та забави на будь-який смак.

У Купальську ніч (з 6 на 7 липня) відбудуться традиційні народні святкування. Охочі матимуть змогу скуштувати страви традиційної галицької кухні, які готуватимуться тут же, а також придбати сувеніри та вироби народних майстрів. Концертна програма «Станіславської хвилі» передбачає виступи українських виконавців та колективів.

Також в рамках фестивалю проводитиметься громадянська акція «Допомога твоя – найсильніша зброя», в ході якої збиратимуть гроші на лікування 6-річної Христинки Шкіринець.(діагноз – гостра В-клітинна лімфобластна лейкемія) – доньки бійців 10-ї Коломийської окремої гірсько-штурмової бригади Марини Шкіринець та Андрія Гринчука.

“В час, коли багато громадських об’єднань та партій втягнуті у передвиборчу метушню, нам хочеться зібрати та пригостити друзів, влаштувати для них свято і просто зробити добру справу, давши шанс на одужання малій Христині, доньці наших побратимів – говорить ініціатор «Станіславської хвилі», голова ГО «Галицькі леви» Роман Дорожівський, – Тож запрошуємо краян та гостей нашого міста долучитися до цього чину і водночас цікаво та змістовно провести наше традиційне українське свято.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.