Люди Фото

У Франківську хулігани пошкодили систему очищення озер у парку Шевченка (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківському парку хулігани пошкодили чотири з восьми геотуб, про це повідомив заступник директора з технічних питань у КП “Центр розвитку міста та рекреації” Тарас Слободян у мережі Facebook.

“Як можна щось робити, коли завжди “пхають палки в колеса” (питання риторичне)? Цієї ночі було пошкоджено чотири геотуби з восьми, – написав він у пості. – Візуально, розрізи ножові. Звертаю увагу людей, які не можуть змиритися з тим, що нарешті почали дбати про парк і водні об’єкти, тих людей, які ламають дерева, крадуть квіти, нищать ще навіть не завершені майданчики, б’ють ліхтарі, тягають рибу сітками і т.д. Ми будемо сумлінно продовжувати робити свою роботу”.

У коментарі “Репортеру” директорка цієї ж організації Руслана Василюк  розповіла, що ці геотуби є частиною очищувальної системи – платформи проти намулу, яку нещодавно встановили на франківських озерах

“Вода з намулом потрапляє до цих геотуб, таких собі мішків із цупкої тканини, там вона фільтрується. Намул залишається у мішках, а чиста вода повертається до озера”, – розповіла пані Руслана.

За її словами, про подію повідомили комунальники. Вони звично прийшли вранці на прибирання території, та побачили ці прориви (прорізи).

“Загалом, відремонтувати їх можна, але це додаткові час і гроші”, – розповідає директорка.

Спершу на очищення озер планували винаймати спеціалізовані організації, але їхні послуги були досить дороговартісними, тоді керівництво прийняло рішення придбати платформу.

В коментарях до посту Тараса Слободяна, також пропонують збільшити набір муніципальної варти та поставити камери відеоспостереження. На це Руслана Василюк пояснює, що такої великої кількості варти, щоб охороняла кожен об’єкт, не набереш, та й коштів стільки в бюджеті не передбачено.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.