Відео Люди

У Франківську екоактивісти створили на даху Urban green Garden (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пряні трави, соковиті помідори та картопля у мішках – і все це на висоті кількох поверхів. В Івано-Франківську екоактивісти створили на даху «Промприладу» незвичайний зелений сад.

Невелика стійка із овочами та зеленню, яка здіймається над міськими будинками, це пілотний проєкт місцевої лабораторії ресайклінгу. Пояснюють – прагнуть створити простір, який дасть можливість пройти весь шлях екологічного садівництва. Від компостування органічних відходів до вирощування на їх основі та споживання корисних продуктів, йдеться в сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Доглядати за таким садом не важко – все, що треба раз на день підлити рослини та ще 15 хвилин на те, аби привести його до естетичного вигляду.

І хоча з’явився він на даху лише два тижні тому, продукти із нього уже пройшли тестування гурманами. Тутешній бармен Євген зізнається – встиг зірвати для напоїв кілька пряних листочків.

Наразі мінісад займає лише 4 квадратних метри. Та якщо тестова версія виявиться успішною – у планах суттєве розширення.

Поки харчові відходи, з яких роблять компост для саду, екоактивісти беруть із власних домівок. Та коли грін гарден збільшиться – планують збирати їх з усіх закладів, які є на території «Промприладу».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.