Люди

У Франківську доньки загиблого Героя разом з мамою виготовляють декоративні свічки для допомоги ЗСУ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зберігаючи пам’ять про тата і щоразу наближаючи перемогу. Доньки загиблого Героя разом з мамою виготовляють декоративні свічки, щоб допомогти ЗСУ.

Робити це, зізнаються дев’ятирічні Анна та Марія, не так складно, як може здатися, на перший погляд. Особливих навичок для виготовлення свічок теж не треба. Найголовніше у роботі, переконані, креатив та фантазія. Адже у своїх виробах використовують спеціальні свічкові ароматизатори та фарбники. А їх треба правильно та гармонійно поєднати, йдеться у сюжеті Канал 402.

свічки, доньки Героя, ЗСУ, Франківську

Переїхали до Івано-Франківська разом з мамою дівчата з Запорізької області. З невеличкого містечка Пологи втікали вже коли його окупували ворожі війська. Спочатку жили в Запоріжжі, потім у Дніпрі й нарешті зупинились в Івано-Франківську.

Читайте також: «Кожен атовець був готовий». Як живе у війну «Бандерівський схрон»

І весь цей час вони хотіли допомагати українським військовим. Тож виникла ідея зі свічками. Вони, щиро переконані дівчата, втілюють надію, світло та близьку перемогу.

Усі виручені кошти від продажу свічок спрямовують на рахунок благодійного фонду імені батька. Його місяць тому заснувала дружина Сергія Литвиненка – Аліна. Як пам’ять про чоловіка і можливість продовжувати його справу.

Він, зі сльозами на очах розповідає жінка, професійний військовий. На захист України став ще у 2016 році, і після повномасштабного вторгнення без вагань продовжив воювати у ЗСУ проти загарбників. Та у квітні минулого року загинув у боях в Ізюмському районі на Харківщині.

Наразі, каже Аліна Литвиненко, вони збирають кошти на потреби трьох бригад – це друзі та побратими загиблого чоловіка. Адже гроші потрібні на ремонт автівок, закупівлі дороговартісної техніки та багато іншого.

Придбати свічки можна на сторінці сестричок “Крамничка благодійності”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.