Люди

У Франківську для водіїв тролейбусів облаштують хостел

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для працівників КП «Електроавтотранс» планують виділити 3 поверх готелю «Бандерштадт», де облаштують хостел.

Після проведення капітального ремонту та придбання меблів приступлять до розселення, анонсував міський голова Руслан Марцінків.

Фото ілюстративне

Наразі «Бандерштадт» – у комунальній власності КП «МІУК», кошти для реконструкції 3 поверху передбачили в міському бюджеті. Директор КП «МІУК» Мирон Джус пояснив, що наразі УКБ працює над проектом.

«Процедура звична: на прозоро оголошується конкурс. Потім переможеть приступить до виконання робіт з капітального ремонту. Також потрібно закупити меблі. Сподіваємося, що вже до кінця року можна буде розпочати поселення», – прокоментував Джус.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк назвав такий крок необхідністю.

«Насправді, робочий графік водіїв комунального транспорту розпочинається о 5 ранку. Деякі працівники, що проживають поза межами міста, просто не мають змоги добратися на роботу у такий час. Тому зможуть скористатися послугою хостелу», – пояснив Віталій Голутяк.

Для того, щоб реалізувати такий крок між КП «ЕАТ» та КП «МІУК» укладуть договір. А всі витрати, що стосуються обслуговування кімнат візьме на себе «Електроавтотранс».

До слова, КП «Електроавтотранс» з метою залучення працівників проводить безкоштовне навчання для водіїв. Все, за словами керівника, – для того, щоб зменшити суттєвий брак кадрів. А також для того, щоб забезпечити працівників належними умовами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.