Люди

У Франківську діти переселенців та учасників АТО організували вертеп

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 13 січня, вертеп, до якого увійшли діти переселенців та учасників АТО, завітав у Івано-Франківську міську дитячу клінічну лікарню. Його організував благодійний фонд Карітас.

Дітей, що опинилися на свята у лікарні, потішили виставою та пригостили солодощами.

Батьки з дітьми були приємно вражені, адже не очікували такого сюрпризу. Багатодітна мати Ольга Слюсар на свята опинилася в лікарні відразу з двома дітьми.

«Я з дітками у лікарні із самого Різдва, – каже пані Ольга, – тому вертеп нас трохи відволік від медичних процедур, ми на хвильку забули, де ми знаходимось».

Малеча з цікавістю розглядала героїв вертепу, у кожного з’явився свій улюбленець. Персонал лікарні підспівув колядникам та подякував за святковий настрій. У свою чергу виконавчий директор Карітасу Наталя Козакевич привітала усіх зі святами та побажала міцного здоров’я.

«Ми намагається бути там, де ми потрібні, – говорить Наталя Козакевич, – адже зараз на вулицях міста – святкують, а в лікарню до дітей навряд чи би хтось зазирнув, тому діти, які відвідують Карітас –з родин вимушено переміщених осіб, учасників АТО та просто місцеві мешканці – вирішили об’єднатися та спільно зробити добру справу».

Після візиту у лікарню вертеп приєднався до святкової ходи містом у рамках фестивалю «Коляда на Майзлях». Працівники Карітасу разом з дітьми очолили ходу. П’ятирічна Настя Черниш з Харцизька несла зірку і була неймовірно щаслива, що йде попереду.

«Ми дуже старанно готувалися до вертепу, – розповідає старший брат дівчинки Сергій, – вчили колядки, підбирали костюми, це все дуже цікаво».

Захід відбувся у рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» за підтримки Карітасу Німеччини та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.