Відео Люди Світ Фото

У Франківську демонтують незаконно встановлений літній майданчик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівники департаменту ЖКГ проводять демонтаж незаконно встановленого літнього майданчика по вулиці Незалежності, 3.

dsc_1908

Заплановане франківськими комунальниками знесення літнього майданчика по вулиці Незалежності, 3 розпочалось з більш ніж годинним запізненням. Представники департаменту ЖКГ очікували на власника закладу, котрий обіцяв привезти дозвільні документи на встановлення майданчика. Оскільки власник майданчика не з’явився, комунальники, незважаючи на спротив працівників закладу, розпочали примусовий демонтаж майданчика, повідомляє Курс.

dsc_1906

Працівники звинувачують посадових осіб у корупції, мовляв, уже кілька років заклад розташовується на одному і тому ж місці, і до сьогоднішнього дня нікому не заважав. Запевняють, що власник звернувся до суду та намагається оскаржити рішення міськвиконкому щодо знесення майданчика.

Наразі на вантажівку завантажено столи та стільці закладу, після їх транспортування на склад комунальники обіцяють повернутись за іншими речами закладу.

dsc_1905

Сьогодні заплановано демонтувати ще два незаконно встановлені літні майданчики.

dsc_1889_aabfe

Нагадаємо, рішення про демонтаж літнього майданчика було прийнято Івано-Франківським міськвиконкомом 4 червня. Згідно з рішенням власнику майданчика надавалось 10 днів на самостійний демонтаж закладу. У разі невиконання рішення департамент ЖКГ повинен провести примусовий демонтаж.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні