Люди Світ

У Франківську біля друкарні запрацює Павільйон78 та архітектурна резиденція

Google+PinterestLinkedInTumblr

Про це на сторінці спільноти «Ініціатива сквер перед друкарнею» у мережі Фейсбук написав головний урбаніст платформи «Тепле Місто» Олександр Шевченко.

13613519_1233497063341765_2494545768464162465_o

«Як і обіцяли продовжуємо інформувати вас про те, що відбуватиметься на просторі біля Друкарні вже найближчим часом. Вже з наступного тижня біля Друкарні розпочинає свою роботу Павільйон 78, – пише Шевченко. – Він стане своєрідною аналогією до львівської «Майстерні Міста».

До теми: Друкарня — місце відпочинку. Франківці облаштовують громадський простір в центрі міста

Першою масшатбною подією вже заплановано архітектурну резиденцію, яка відбудеться 12-22 липня. На неї запрошено архітекторів та урбаністів з різних міст, аби разом розробити концепцію скверу.

Організатори оюіцяють, що після резиденції Павільйон 78 стане місцем активного використання громадою, а саме проведення майстер класів, воркшопів, кінопереглядів, лекцій і діятиме до кінця літа.

До теми: PORTO Franko ГогольFEST: Як стара друкарня перетворилася на Літораль (ФОТО)

На проведення подій у павільйоні вже отримано підтримку від соціально відповідальних бізнесів а саме: від: «23 Ресторани», «Ресторація Кухня», готель «Надія», фірма «Санлайт», «Західна дерево-каркасна компанія», Виконавчий комітет Івано-Франківської Міської Ради, платформа «Тепле Місто», проект «Comixans», школа урбаністики CANactions, GIZ, Майстерня Міста(Львів).

За такої підтримки народжуються якісно нові явища в Івано-Франківську, – впевнений Шевченко.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.