Люди

У Франківську більше 50 дітей взяли участь у забігу в пам’ять про загиблих воїнів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Більше ніж пів сотні дітей взяли участь у патріотичному забігу на честь загиблих Героїв України «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Забіг пройшов у суботу, 27 серпня, у міському парку, пише Репортер.

Найменші учасники приєдналися до забігу разом із батьками. Маленька Злата, котрій трішки більше ніж 2 роки, здолала цілу дистанцію довжиною 3 км разом із мамою патрульною поліцейською. Найменшій учасниці забігу ще не виповнилося і двох, – пише голова ІФ ОВА Світлана Онищук.

Забіг у пам’ять про воїнів проходить з 2019 року, пише міський голова Руслан Марцінків. Традиційно забіг відкрили родини загиблих героїв. Символічно під оплески вони пробігли 50 метрів. Після них – стартували діти на 100 метрів.

Дорослі  бігли дистанції 1 та 3 кілометри. Бігунів зустрічали родини загиблих, які мали пам’ятні медалі. Їх отримав кожен учасник сьогоднішнього забігу. Також подарунки одержали діти.

Цього року традиційний забіг став міжнародним. До нашого всеукраїнського забігу долучаються всі країни, які підтримують Україну в нашій боротьбі. Тому ми з 24 серпня по 25 вересня будемо очікувати, що кожна країна світу, яка розуміє, яку боротьбу веде наш народ і яку ціну ми платимо – пробіжить за кожного нашого Героя і в тому числі за Героя з Прикарпаття, – каже начальник відділу Івано-Франківської області Міністерства у справах ветеранів Володимир Веркалець.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні