Люди

У Франківську батьки масово почали вакцинувати своїх дітей (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
В чергу до кабінету щеплень в міській поліклініці шикуються ще зранку.

Медики припускають: просвітницька робота щодо вакцинації дала свої результати. Тож навіть ті, хто були категорично проти щеплень, змінили свою думку.

Батьки які відмовлялись від щеплень, тепер стоять в чергах і вакцинують дітей, – каже лікар кабінету профілактичних щеплень Христина Судак. – Вони або стали свідомі, або читають інтернет, журнали, газети. Є батьки які роками не робили щеплення, а коли їх діти стикнулися з травмами, вони зрозуміли, що це є важливо, попередити виникнення правця. І тепер всі приходять до нас і вакцинуються.

А ще таке пожвавлення щодо щеплень зіграла, ймовірно, заборона невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади. Тим не менш, освітяни відзначають: не пустити дітей у вересні до школи не мають права. Адже загальна середня освіта гарантована Конституцією.

В нас нема такого, щоб ми не пускали дітей. Ба ми не маємо такого права. Але ми будемо все робити, щоб кожна дитина йшла в школу здоровою і мала відповідні медичні показники, – говорить директор міського Департаменту освіти і науки Ігор Максимчук.

Тим не менш, надалі переконувати батьків щодо важливості щеплень освітяни таки будуть. І всередині вересня матимуть загальні дані щодо кількості вакцинованих дітей у франківських школах.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.