Люди Світ

У франківському коледжі зі стель капає вода, в аудиторіях – бруд і протяги (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В приміщенні коледжу електронних приладів (КЕП) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу облуплені стіни, волого й брудно. А у вітряну погоду аудиторіями гуляє вітер, обдуваючи студентів.

Про це в соцмережі написав і додав фото Nazar Sukharnyk.

15219647_2261431370663588_7611833655438632595_n

Він прирівняв лабораторний корпус КЕПу із закинутою фабрикою. Хлопець зауважив, що температура надворі й у тому приміщенні однакова.

«Якщо на вулиці волого – зі стелі починає капати вода. А якщо на вулиці дощ, то студентам випадає унікальна можливість безкоштовно помочити голову холодною та брудною водою з даху. Нерідко трапляються ситуації, коли кількість води, що падає з даху, значно перевищує кількість води, що випаровується, і тоді утворюються чималі калюжі прямо посеред аудиторій чи коридорів», – пише Nazar Sukharnyk.

Він додав, що «ситуація у головному корпусі, на перших 2-х поверхах, краща».

«На третьому поверсі проблема дещо глибша – краплини води та штукатурка зі стелі падають інтенсивніше, а грибок розповсюджений ще більше. Але це не порівняти з лабораторним корпусом. Також у головному корпусі багато дротів, що стирчать зі стін, які так і кидаються в очі», – обурюється хлопець.

Згідно з його повідомленням, у комп’ютерному центрі можна спостерігати всі ті ж самі проблеми. Знову грибок, вода, штукатурка, бруд, неохайність, порушення правил техніки безпеки. У коридорі, яка б погода не була, постійно є величезна калабаня.

«Адміністрація розводить руками та стверджує, що держава зовсім не виділяє коштів на вирішення проблем», – пише Nazar Sukharnyk.

Хлопець створив петицію, щоб коледжу виділили додаткові кошти для ремонту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.