Люди

У Франківській ТГ відкрили анотаційну дошку бійцю Василю Лялику

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 16 жовтня, відрили анотаційну дошку полеглому Герою з Колодіївки Василю Лялику.

В березні 2022 року Василь був мобілізований у Збройні Сили України. Захищав Вітчизну у складі інженерно-технічної роти 14-ї окремої механізованої бригади. Героїчно загинув при виконанні бойового завдання 20 травня на Донеччині, пише Репортер з посиланням на голову ТГ Руслана Марцінківа.

Лялик, анотаційна дошка, війна, Колодіїівка, Марцінків

Хочу всім подякувати за співчуття. Але я горда за свого чоловіка. Він назавжди залишиться в наших серцях, – каже дружина Героя.

Вся громада сумує та співчуває родині Героя. Низький уклін вам і шана. Молимося за душу Василя Лялика та всіх наших захисників.

Лялик, анотаційна дошка, війна, Колодіїівка, Марцінків

Сьогодні ми тут на знак глибокої вдячності відвазі, сили духу і безстрашності. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять справжньому Герою. Який в боротьбі з московськими окупантами, захищаючи нашу землю, нас з вами, віддав найдорожче – своє життя. Наш Василь Лялик є нашим Героєм. Він був прикладом для всім. Дуже відповідальний, щирий, життєрадісний, вірний друг. Він завжди гордився тим, що він українець. А коли розпочалась війна – сказав: а хто, як не я, – пригадує директор Колодіївського ліцею Ольга Семанюк.

Лялик, анотаційна дошка, війна, Колодіїівка, Марцінків

На жаль, громада з 2014 року понесла великі втрати – 162 мешканці громади віддали своє життя в московсько-українській війні.

13 жовтня перед Покровою ми разом з рідними відвідали всі могили. Віддали шану, помолилися. Велика жертва. Але наш святий обов’язок – зберегти пам’ять і допомогти рідним. На всіх школах, училищах, університетах ми встановлюємо в рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» анотаційні дошки нашим Героям. Бо гордимося нашими відважними Воїнами. Адже завдяки їм, ми маємо спокій в українському тилу. Закликаю всіх допомагати нашим воїнам. Війна, на жаль, триває. Тому робімо все, щоб українська перемога була якнайшвидше. Низький уклін рідним!, – зазначив Руслан Марцінків.

Лялик, анотаційна дошка, війна, Колодіїівка, Марцінків

Похований Василь Лялик у рідному селі Колодіївка. Був одружений, виховував трьох синів.

Читайте: На війні загинув Петро Дутчак з Тязева

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.