Люди

У Франківськ приїхав відомий нейрохірург Генрі Марш

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 7 лютого, Франківськ відвідав британський нейрохірург Генрі Марш. Він зустрівся зі студентами медуніверситету.

Генрі Марш – відомий нейрохірург, який один із перших почав співпрацювати з нейрохірургами в Україні. Неодноразово виступав з лекціями у вишах, давав безплатні консультації, пише «Репортер».

Також Генрі Марш є автором книги «Історії про життя, смерть і нейрохірургію». Її переклав Андрій Мизак, який теж був присутній на зустрічі.

«Генрі Марш був в Україні десь 20 разів, він дуже любить Україну. Він – відданий захисник країни на Заході», – каже Андрій Мизак.

Тема лекції, яку Генрі Марш провів англійською, – «Що я дізнався за 40 років роботи в нейрохірургії». Вона пройшла у рамках проєкту MedMe.

Доктор Марш жартував, розповідав історії зі своєї медицинської практики – не лише позитивні.

«Бувало, я відчував сором і вину за пацієнтів. Я зрозумів, як легко зробити помилку. Лікар – не Бог, він може помилятися. Але це важко», – каже доктор Марш.

Наприкінці лекції студенти змогли обговорити з доктором Маршем різницю в медицині в Україні та Великобританії.

«Операція – це легко, не важче, ніж інші професії, якщо ти маєш необхідні навички. Важке інше – приймати рішення і потім жити з цим», – говорить Генрі Марш.

У перерві Генрі Марш підписав усім охочим свою книгу.

Авторка: Ольга Романська
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.