Відео Люди

У Франківськ прибула посол Великобританії Мелінда Сіммонс (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Надзвичайний і Повноважний посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс у середу, 23 червня, прибула до Івано-Франківська.

Тут вона зустрілася з головою Івано-Франківської ОДА Андрієм Бойчуком. Про це повідомили в пресслужбі облдержадміністрації, пише Репортер.

«Івано-Франківська область має великий потенціал, пов’язаний із тісною співпрацею із Великою Британією. І мова не йде про одну чи дві сфери, – зазначив Андрій Бойчук. – Ми можемо бути партнерами у туристичній, культурній, освітній, спортивній, оборонній, агропромисловій галузях. І це далеко не весь перелік. Можливості надзвичайно великі. І важливо, що Прикарпаття має все для того, щоб їх реалізовувати», – каже Бойчук.

Мелінда Сіммонс повідомила у Twitter, що прибула до Франківська, щоб обговорити зміни клімату, Covid-19 та партнерські стосунки.

“Чудовий початок мого візиту – зустріч з молодими місцевими еко-активістами. Їх знання і пристрасть до питань зміни клімату надихають. Вони показали, як використовують дрони для моніторингу довкілля і притягання місевої влади до відповідальності”, – пише пані посол.

Візит Мелінди Сіммонс триватиме два дні. Вона вже встигла зустрітися з франківськими екоактивістами та відвідала Наукове містечко “Нова Енергія”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.