Люди

У Донецьку розпочався заключний етап АТО, – РНБО

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заключний етап проведення АТО в Донецьку вже розпочався.

A Ukrainian soldier stands guard near an APC at a checkpoint outside the city of Slaviansk

Про це на брифінгу у п’ятницю, 15 серпня, повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру (ІАЦ) РНБО Андрій Лисенко, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«Що стосується часу завершення АТО, дійсно, була проведена підготовча робота до заключного етапу визволення цих міст. Повинен сказати, що це не буде один або два дні. Були сконцентровані головні сили для цього, розроблено плани з оточення і перекриття поставок зброї, техніки і людей, які можуть прибути на допомогу диверсантам. Операція вже почалася, ми не афішуємо початку операції, але будемо вас інформувати про хід цієї операції і про ті позитивні новини, яких очікують в нашому суспільстві», – сказав він.

На запитання, що зараз відбувається в Луганську, Лисенко відповів, що там йдуть позиційні бої, місто практично оточене.

«Дуже багато сил залишилося у луганських терористів, які отримали для цього багато важкої військової техніки і артилерії. Тому там зараз йде протистояння. Розбомбити місто ми не можемо і не будемо цього робити, тому операція затягується у зв’язку з тим, що йде наземна фаза – звільнення крок за кроком, вулиці за вулицею», – повідомив речник РНБО.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.