Відео Люди

У Буковелі відбулися лижні змагання серед священиків (ВІДЕО)

У Туристичному комплексі “Буковель” відбулися традиційна лижні змагання серед священників.

А перед заїздом відбулася спільна літургія в поляницькому храмі Пресвятої Богородиці.

Службу провадив єпископ Коломийський УГКЦ Василій Івасюк. Він каже, змагання започаткував ще у 2013 році єпископ Микола Сімкайло. За для популяризації здорового способу життя. Адже в здоровому тілі – здоровий дух, йдеться в сюжеті каналу 402.

“У людей є певні стереотипи людей, і треба ті стереотипи ламати, – каже Івасюк. – Тому що служіння священника – це надзвичайно важка праця. Особлива пасторальна праця. Для того, щоб мати певні сили, то якраз треба і трошки зайнятися спортом”.

Участь у змаганням мають змогу брати не тільки священослужителі. До спортивного дійства доєдналися і семінаристи та члени сімей священників. На трасі можна було побачити, як сивобородих чоловіків так ще зовсім юних хлопчаків, які тільки недавно стали на лижі. Саме у дітей змагання викликають ціле море емоцій.

Вперше учасників розподілили на три вікові категорії. А їх було більше 60. Кожен мав право на дві спроби. Найшвидшого визначали за сумою часу обох заїздів. Організатор змагань Ігор Могильняк розповідає, рівень підготовки просто вражає. Якщо таку трасу чемпіон України може здолати за 30 секунд, то деякі учасники відстають тільки на 15 секунд.

І одним із тріумфаторів змагань став семінарист Микола Скірчук. Хлопець показав результат в 1 хивилну та 34 секунди. Що є найшвидшим у всіх трьох категоріях. Для нього це вже 4 поспіль перемога. Каже, спорт повинен бути важливою частиною життя кожної людини.

Учасники, які зайняли призові місця у кожні категорії здобули дипломи та медалі. А переможці отримали ще й абонементи на безкоштовний увікенд у туристичному комплексі “Буковель”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні