Люди

На війні загинули Володимир Лоюк, Владислав Бодз, Андрій Кваснишин та Андрій Ковальчук

Google+PinterestLinkedInTumblr

Захищаючи Батьківщину від російської орди загинули військовослужбовці з Прикарпаття Володимир Лоюк, Владислав Бодз, Андрій Кваснишин та Андрій Ковальчук.

22 березня під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута загинув солдат Володимир Лоюк. Про це йдеться на сторінці Городенківської міської ради, пише Репортер.

Володимир Лоюк народився в селі Острівець 14 липня 1998 року, мешкав в селі Серафинці.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ.  В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом із Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! – написали на сторінці громади.

загинули за Україну
Володимир Лоюк

Відійшов у вічність і мешканець Тлумацької громади. Військовий Владислав Бодз народився у 1994 році в селі Остриня.

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо їхній біль, поділяємо горе. Хай душа Владислава упокоїться з миром, – написали на Facebook-сторінці Тлумацької міської ради.

загинули на війні
Владислав Бодз

Небесне військо поповнив молодий захисник з Болехова Андрій Кваснишин. Андрієві було лише 26. Він народився 30 жовтня 1996 року у Болехові. Там виріс, навчався у школі.

Він став на захист країни торік. Служив стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти у військовій частині, яка дислокувалася на околиці села Малинівки Пологівського району Запорізької області. Помер 27 березня 2023 року, – повідомляють у Болехівській міській раді.

Хлопець був у сім’ї єдиним сином, опорою та розрадою для матері. Був хорошим другом, якого поважали та любили. Всі пам’ятають його добрим, завжди усміхненим.

Болехівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким захисника, який поклав своє життя на вівтар свободи та незалежності України.

Андрій Кваснишин

Тяжкий біль прийшов в Пасічнянську громаду. В районі міста Бахмут 28 березня 2023 року загинув військовослужбовець Андрій Ковальчук. Про втрату повідомив голова громади Андрій Гунда.

Андрій Ковальчук
Андрій Ковальчук

Андрій Ковальчук народився в селі Кишин Олеського району Житомирської області 25 липня 1988 року. Був одружений в селі Білозорина Пасічнянської громади, де проживав останніх 10 років.

Важко підібрати слова, адже кожного тижня приходить сумна звістка в нашу громаду. Десятки поранених, а також віддають життя найкращі жителі громади та сини України. Велике горе для цілої громади. Співчуття дружині, рідним, близьким та всіх хто знав Героя Андрія, – написав Гунда.

Похоронять героя на Житомирщині.

Світла та вічна пам’ять Героям, що загинули за Україну!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.