Люди

У «Бандерівському Схроні» можна підвісити каву для бійців (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чашка доброти з рук у руки. «Бандерівський Схрон» започаткував акцію «Підвішена кава». Задля того, аби українські захисники на фронті змогли випити смачного напою, збадьоритися і мати сили долати російських загарбників. Придбати зерна може кожен охочий.

Для цього варто розрахуватися за будь-яку кількість кави – половину люди отримують для себе, інша ж залишається у подарунок ніби підвішеною. Потім її разом з іншою допомогою відправляють бійцям на передову, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Хотілося і кошти мати на підрозділи, які в нас є на забезпечені, і надавати бійцям можливість пити каву, яку започаткували їх побратими, – говорить керівник ГО «Бандерівський схрон» Ігор Чернецький. – Зранку треба випити багато кави, бо не відомо чи ти взагалі спав, чи ти не спав, чи скільки діб ти можеш перебувати на ногах. Цигарки і кава, якби це не було – це є основне, що завжди було, є і буде постійно проситися і постійно потребувати на війні.

Триває акція вже десять днів. За цей час люди придбали для захисників понад 30 кілограмів кави. Замовити собі й бійцям напій, каже Ігор Чернецький, можна на будь-який смак. У Бандерівському схроні виготовляють вісім унікальних та оригінальних блендів.

«Особлива», «Класична», «Ранкова», «Обідня», «Десертна», «Патріот», «Шоколадна» і «Карпатська», – перелічує Ігор Чернецький. – «Патріот» беруть від назви, але вона дійсно смачна. «Карпатську» беруть, бо вона легенька. Хто хоче з кислинкою бере «Ранкову».

При покупці підвішеної кави, кажуть у «Бандерівському Схроні», діє 20% знижка. Замовити ароматні зерна можна на сторінці “Кава зі схрону”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні