Люди

У Бабині рятувальники знесли до швидкої двох німецьких туристів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На території хостелу “Хата-майстерня” серед туристів було 2 громадян республіки Німеччина. У 24-річної дівчини була травма ноги, а в 22-річного хлопця  – затяжний кашель.

Працівник посольства республіки Німеччина в Україні повідомив, що вони самостійно не можуть пересуватися та потребують медичної допомоги. 

Організатор заходу в “Хаті-майстерні” повідомив, що вказані особи хворіють четвертий день. Заїзд швидкої безпосередньо до місця розташування хостелу неможливий через відсутність під’їзного шляху з твердим покриттям. 

Для надання допомоги потерпілим туристам  рятувальники Косова спільно з працівниками швидкої виїхали до місця проведення рятувальних робіт. О 04.30 рятувальники та медики прибули до місця, обстежили потерпілих. Від “Хати-майстерні” до автомобіля рятувальників 3 км туристку з травмованою ногою несли на ношах, а хлопця звели в супроводі медичного працівника.

О 05.30 та о 05.45 їх доставлено до автомобіля та перевезено в село Бабин до місця стоянки швидкої. Потерпілих доставлено для надання лікарської допомоги до Косівської ЦРЛ. 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.