Люди

У 2018 році лоукостер Ryanair може почати польоти з України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ірландська лоу-кост авіакомпанія Ryanair і Міжнародний аеропорт Бориспіль досягли згоди в переговорах. Ryanair може почати польоти з України у 2018 році.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу Прямий, пише “Репортер” з посиланням на НВ.

«Я вірю, що Ryanair зайде на український ринок. У нас остаточно оформлюються переговори. Вдалося знайти консенсус з аеропортом Бориспіль», – сказав Володимир Омелян.

Нагадаємо, що Ryanair після тривалих переговорів скасував плани щодо виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanairв незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків у 2 млрд грн.

До теми: Омелян запевнив, що наступного року Ryanair літатиме з України

Коментуючи ситуацію, що склалася, Володимир Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни – авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

При цьому, він також заявляв, що Ryanair може почати польоти з України у 2018 році, незважаючи на скасування виходу на український ринок в цьому році.

Довідка: Ryanair – ірландська авіакомпанія, найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі. Обслуговує понад 1,6 тис. напрямків між 180 аеропортами у 28 європейських країнах і Марокко, здійснюючи більше 1,6 тис. рейсів на добу. Основний аеропорт-хаб для авіакомпанії – лондонський Станстед. Найбільш завантаженим і прибутковим рейсом авіакомпанії є маршрут Лондон-Дублін.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.