Люди

Три хірурги та кардіолог в Коломийській лікарні з COVID-19 (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями в мережі Інтернет поширили інформацію про спалах коронавірусу серед коломийських медиків, зокрема у хірургічному відділі ЦРЛ.

Ситуацію для НТК прокоментував генеральний директор лікарні Андрій Кошкін, пише Курс.

«Говорити про спалах ми поки що не можемо. Все ж таки в державі та у світі пандемія. На жаль, медики не захищені від цієї хвороби так само, як і будь-який інший мешканець нашої держави. Тим більше, що ми перші беремо на себе удар. В нас насправді є лікарі, які мають ПЛР-позитивні аналізи. В них легкий перебіг хвороби. Вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. Це здебільшого медики з хірургічного відділення. Ми планових хворих не брали, тільки ургентних. Не виключено, що хтось з хворих міг бути носієм. Тому три хірурги заразилися цією хворобою. Ми закрили хірургічне відділення, проводимо всі необхідні заходи», – каже Кошкін.

Завідувач хірургічного відділення Коломийської ЦРЛ обурений тим, що в Інтернеті поширили інформацію про стан його здоров’я та оприлюднили персональні дані, на той час не маючи жодних підтверджень. Лікар припускає, що обговорить ситуацію з юристами й, можливо, подаватиме до суду.

«Я був у самоізоляції, і даних про те, що я хворий, не було. Хто посіяв це – я не знаю. Стан у мене задовільний. ПЛР прийшов, але це тільки моя особиста інформація», – розповів він.

На сьогодні відомо, що четверо лікарів Коломийської ЦРЛ захворіли на COVID-19. Це троє працівників хірургічного відділу та один кардіолог.

Наразі у медзакладі вже знайшли нульового пацієнта, від якого, ймовірно, медики інфікувались. Чоловік ще 24 квітня поступив на стаціонар ЦРЛ для проведення операції. У нього була гангрена. Однак навіть натяку на ознаки коронавірусу не було.

Наразі 70 осіб з лікарні пройшли ПЛР-дослідження. З них близько 50 – молодший медичний персонал. Усі – на самоізоляції. У декого є підвищена температура.

Детальніше – у сюжеті:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні