Люди

Терпить біль день і ніч. 12-річна Ліза з Городенківщини потребує негайної операції на хребет

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Лізи Мельник з села Серафинці ідіопатичний сколіоз останньої стадії. Горб росте шалено швидко і просто стискає усе тіло дитини, дівчинка день і ніч терпить біль. І хвороба прогресує надто швидко.

Дівчинці потрібна термінова операція, адже наслідки такого стрімкого викривлення хребта будуть незворотніми. Операція не обіцяє бути легкою, але це єдино можливий вихід для дівчинки, пише волонтерка Надія Дашко, інформує Репортер.

«10 000 доларів, а це – 200000 грн. – таку вартість назвали у Київській клініці. Це не враховуючи усіх супутніх витрат і проживання. Для мами, яка сама виховує двох донечок, і яка втратила роботу, а зараз не може нікуди влаштуватися через постійні обстеження донечки, така сума видається просто фантастичною», – йдеться у дописі.

В мережі Facebook волонтерка створила групу “Надія для Лізи. Ідіопатичний сколіоз”, аби якнайшвидше зібрати гроші.  Тут будуть публікувати всю інформацію по збору та новини від Лізи.

“Прошу також про молитву. За Божу опіку над Лізочкою, щоб добрий Господь змилосердився над стражданням дитини”, – додає волонтерка.

Карта для допомоги Лізі:

ПриватБанк 5168 7427 3276 1709 Олександра Мельник (мама Лізи).

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.