Культура Люди Фото

Температура, повний зал та підтримка ув’язнених у справі Шеремета. Як “Бумбокс” запалював Франківськ (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 27 лютого, у концерт- холі Platinim гурт Бумбокс відіграв концерт у підтримку нового альбому «Таємний код. Рубікон».

Альбом писали в Україні, Франції, США. До нього увійшло 14 пісень, пише “Репортер“.

Почався виступ із півнодинною затримкою. Однак Андрій Хливнюк пояснив це тим, що шанувальники дуже довго сходилися і гурт не хотів починати у півпорожньому залі.

Клуб відкрив свої двері о 19:00, втім люди почали сходитися ближче до початку виступу о 20:00, тож утворилася довжелезна черга на вхід. Коли всі врешті зайшли, фан-зона була вщент заповнена шанувальниками.

«Затримки концерту відбуваються тільки з однієї причини. Це не тому, що я бухаю чи ширяюся. Це тому що ви повільно заходите в зал. Ми не можемо розпочати поки більша частина глядача, а бажано – всі, не є в концертному залі, – говорить Андрій Хливнюк. – Маю невеличку тепмпературу. Сподіваюся, вона мине до першої половини концерту, тому я трошки посиджу – не ображайтеся. Я розумію, що це виглядає трохи зверхньо, але це не так».

Просидів Хливнюк не довго – за кілька пісень він вже як звично віддавався на повну. 

Перед виконанням пісні «Рубікон» Андрій Хливнюк звернувся до шанувальників:

«Банда під назвою «Бумбокс» грає не тільки українські пісні, але й пісні мовою народів, які так сильно страждають під могутньою п’ятою українства. Знаєте за що я люблю Україну? Тут коли не приїдеш, просто виходиш, а люди вже на рок-концерті. Це просто фантастична енергетика».

«Закрили в тюрмі волонтера, медсестричку і рок-музиканта. Хай йдуть в сраку всі, хто вважають волонтерів, добровольців, небайдужих людей сьогодні вартими тюряги. Хай ідеть в сраку ті, хто хочуть бінес as usual та повернення до старих схем. Цього не буде», – додав Хливнюк у програші.

Нагадаємо,сьогодні слідство підозрює у вбивстві щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків, відомих за позивними Буча та Пума.

Авторка: Ольга Суровська

Андрій Хливнюк та «Бумбокс» у Франківську з «Таємним кодом»

Posted by Репортер on 2020 m. vasario 27 d., ketvirtadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.