Люди

Суд відмовився виселяти мешканців квартири на Павлика, які перетворили будинок у сміттєзвалище

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківський міський суд відмовив у позові виконавчого комітету Івано-Франківська та КП “МІУК” щодо виселення людей з Павлика, 23.
Мешканці з роками завалюють своє неприватизоване помешкання сміттям. Розгляд справи тривав чотири роки, пише пресслужба МІУК.

“Як неодноразово повідомляли ЗМІ та муніципальна управляюча компанія, мешканці однієї з квартир будинку по вулиці Павлика, 23 вже не перший рік зносять до своєї оселі сміття та інший непотріб, захаращуючи як помешкання, так і балкон першого поверху”, – йдеться у повідомленні.

Неодноразові попередження, скарги сусідів, приписи та протоколи результату не дають. Час від часу сміття з оселі вивозять комунальники.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері правил благоустрою територій населених пунктів, правил користування жилими будинками й жилими приміщеннями, шляхом накопичення та засмічення побутовим сміттям були також встановлені адміністративною комісією.

Натомість суд вирішив, що виселення на підставі ч. 1 ст. 116 ЖК України без надання іншого житлового приміщення є крайнім заходом, передбаченим законом. А згідно зі статтею 47 Конституції України кожен має право на житло.

Виконком та МІУК будуть подавати апеляцію на таке рішення суду.

Повний текст рішення за посиланням. 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.