Люди Світ

Студентка франківського вишу стала призером європейських змагань з цифрових технологій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Студентка Прикарпатського національного університету Людмила Рішко, яка навчається в магістратурі за напрямком «Середня освіта (інформатика)» на факультеті математики та інформатики, стала призером європейських змагань «eSkills for Jobs 2016 Competitions» в номінації «Young digital talent» (розробка Scratch-ігор).

rishkoliudmyla

Змагання eSkills for Jobs 2016 competition Єврокомісія оголосила в рамках кампанії «eSkills for Jobs», метою якої є поширення серед європейців інформації про можливості, які дають цифрові технології в освіті, науці, економіці і т.п., інформує прес-служба облдержадміністрації.

Конкурсна програма проводилася в трьох номінаціях: «Young digital talent» , «Innovative App developer»  та «Outstanding digital skills developer». До кожної з них були відповідні вимоги: Young digital talent – вік учасників 16-30 років і завдання – створити відео-гру на мові Scratch; Innovative App developer – вік учасників 18-35 років і завдання – створення інноваційних додатків; Outstanding digital skills developer – для вчителів та освітян і завдання – запропонувати інноваційні шляхи використання цифрових технологій в освіті.

Відповідно до умов конкурсу в номінації «Young digital talent», в якій брала участь студентка ПНУ імені Василя Стефаника Людмила Рішко, вимоги були наступні: створити відео-гру на мові Scratch, розмістити цю гру на сайті Scratch-товариства, створити відео про саму гру та розмістити його на своєму Youtube-каналі.

У вересні цього року журі змагань провело оцінювання робіт, при якому також враховувалася кількість лайків та поширень відео про гру. За результатами змагань, студентка ПНУ імені Василя Стефаника Людмила Рішко стала призером у номінації «Young digital talent».

З відео, яке було представлене на конкурсну програму змагань, можна познайомитися тут.

У гру «Earth for Peace» можна пограти тут.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.