Люди

Студентка франківського медичного коледжу перемогла на обласному етапі конкурсу з української мови

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 12 грудня, на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся другий, обласний, етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Перемогу серед студентів Прикарпаття здобула студентка 2 курсу медичного коледжу Іванна Плешкан, повідомляє прес-служба франківського медуніверситету.

«Іванна є дуже сумлінною студенткою, яка показує хорошу успішність з усіх дисциплін, — розповідає викладач кафедри мовознавства Роксолана Сеньків. — Минулого року, навчаючись на першому курсі, вона також брала участь в цьому конкурсі. Цього року твір обласного етапу мав тему «Що важливіше, як жити чи для чого жити». Також були й інші непрості завдання, наприклад, відредагувати текст, написати словниковий диктант тощо. Ми багато готувалися, працювали разом, тож маємо такий добрий результат».

Минулого навчального року на обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика теж перемогла студентка медичного коледжу ІФНМУ Тетяна Лукаш. Згодом вона стала переможницею і всеукраїнського етапу.

Цьогорічний всеукраїнський етап конкурсу, на якому Івано-Франківщину представлятиме Іванна Плешкан, пройде у лютому.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.