Люди

Стартував цикл безкоштовних онлайн-курсів для підготовки до ЗНО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На платформі Prometheus доступні курси з української мови і літератури та історії України. Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з математики.

Онлайн-курси були створені за ініціативи Міністерства освіти і науки України та мають на меті допомогти підготуватись до ЗНО або складання екстерном державної підсумкової атестації. Курси будуть корисними всім учням 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, що складатимуть ЗНО. Також онлайн-матеріали стануть у нагоді учням та випускникам, які проживають на тимчасово окупованих територіях і не мають достатніх можливостей підготуватися до тестування.

Відеоматеріали, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також онлайн-консультації висококласних викладачів дозволять слухачам швидко перевірити, покращити або відновити свої знання з цих предметів. Бажаючі розпочати підготовку до ЗНО-2018 уже зараз також можуть використовувати ці матеріали — вони будуть актуальні й наступного року.

Треба зазначити, що навчальні модулі та теми курсів відповідають затвердженій шкільній програмі, тому їх матеріали можуть успішно використовувати вчителі для проведення уроків.

Ознайомитися з темами та зареєструватися на онлайн-курси можна за наступними посиланнями:

— курс «Українська мова та література»;

— курс «Історія України»;

— курс «Математика».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні