Люди

Спільнота святого Егідія у Франківську провела квест для 85 дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Дня захисту дітей у центрі Івано-Франківська підлітки та студенти зі спільноти святого Егідія провели квест для близько 85 дітей, переважно переселенців. 

Серед станцій квесту були: ратуша, бастіон, фонтан біля катедри та інші. На кожній станції дітей чекали різні завдання: вікторина, естафета, гра “Вгадай пісню” тощо. До квесту в якості волонтерів також долучилися курсанти Луганського навчально-науковий інститут імені Дідоренка Донецького державного університету внутрішніх справ.

Читайте: Пляжний сезон 2023. Де в Івано-Франківську позасмагати біля води

Педагоги й батьки за рік війни помітили, як сильно змінилися діти. Важливо постійно працювати з ними, щоб допомогти їм подолати труднощі війни — адже від цього залежить їхнє і наше майбутнє. Під час квесту ми хотіли повернути дітям дитинство — щоб вони грали, веселилися, танцювали зі своїми однолітками та друзями. Такі моменти дуже допомагають їм, – говорить координаторка роботи з дітьми у Спільноті святого Егідія Ольга Макар.

Після квесту на дітей чекало свято з піцою та смаколиками.

Квест сподобався і залишиться в пам’яті діток назавжди. Свято було чарівне. Дякуємо, наші дітки забули про війну на деякий час, – поділилася враженнями мама Каріна Павлюк з Херсонської області.

Спільнота святого Егідія – міжнародна організація, яка є у більш, ніж  70 країнах світу. Виникла у 1968-му році в Римі. Відома допомогою бездомним, літнім, дітям, мігрантам і тд. В Україні виникла у 1991-му році. Крім Івано-Франківська, є також у Києві та Львові.

Читайте: Лицарі, мінерали, кораблі. Що цікавого чекає туристів на Франківщині цього року

З початком широкомасштабного російського вторгнення Спільнота надавала гуманітарну допомогу в усі області України: продуктами, одягом, засобами гігієни, ліками.

Усі фото: Олеся Бєлоконева

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.