Люди

Спекотна субота. За один день рятувальники мали одразу кілька викликів на Говерлі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 8 серпня, довелося вчергове ґрунтовно попрацювати ворохтянським гірським рятувальникам.

За один день в районі Говерли вони допомогли кільком туристам на різних маршрутах, пише Репортер з посиланням на інформацію від управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

Ось як про це пишуть в оперативній довідці:

08.08.2020 о 12.40 до ОКЦ УДСНС в області поступило повідомлення про те, що під час сходження на г. Говерла по «зеленому маршруту» групи туристів 25 чол. з м. Луцьк, в районі Малої Говерли відчув погане самопочуття (біль у серці, підозра на можливий інсульт) один із туристів гр. 1972 р.н. житель м. Луцьк, потрібна допомога у транспортуванню до підніжжя гори. О 12.50 для проведення аварійно-рятувальних робіт направлено рятувальників Ворохтянського ПРВ, пост Заросляк (4 чол.). Повідомлено медичних працівників. О 13.45 рятувальники прибули до потерпілого, стан задовільний. О 15.20 здійснено супровід потерпілого до НСБ “Заросляк”.

Поряд з тим протягом дня до рятувальників Ворохтянського ПРВ, пост Заросляк (у зв’язку з одночасними зверненнями розділились на дві робочі групи по 2 чол.) поступило, ще 5 звернень від туристів щодо надання допомоги при сходженні з г. Говерла у зв’язку погіршенням стану здоров’я та поганим самопочуттям, а саме:

О 13.55 поступило звернення від заявника з м. Вінниці про, те що під час сходження по «зеленому маршруту» на вершину г. Говерла відстав від групи туристів (23 чол.) 12 річний підліток, житель м. Жмеринка Вінницької області, невідоме його місце перебування. Рятувальники одразу розпочали пошуково-рятувальні роботи. О 16.00 підліток самостійно повернувся до автобуса, що перебував на стоянці НСБ “Заросляк”.

О 15.05 поступило звернення від жителя Львівської області, щодо надання допомоги у сходженні по «синьому маршруту» туристу, гр. 1984 р.н. жителю м. Львів, в якого погіршилось самопочуття (загальне ослаблення, запаморочення). О 16.10 особу проведено до підніжжя г. Говерла.

О 15.55 від групи туристів поступило повідомлення, про необхідність надання допомоги у сходженні по «синьому маршруту» туристці, гр. 1966 р.н. жительці м. Одеса, в якої погіршилось самопочуття (загальне ослаблення, біль в ногах). О 16.30 особу проведено до підніжжя г. Говерла.

О 16.10 до поступило повідомлення про необхідність надання допомоги у сходженні по «синьому маршруту» з г. Говерла туристу який відчув погіршення самопочуття (підняття тиску), гр. 1982 р.н. житель м. Кривий Ріг. О 16.55 особу проведено до підніжжя г. Говерла.

О 16.50 до чергового ПРВ Ворохта поступило повідомлення про те, що під час сходження по «синьому маршруту» з г. Говерла неподалік відчув погіршення самопочуття один із групи туристів, потрібна допомога рятувальників. О 18.30 рятувальники прибули до вказаного місця, де зі слів інших туристів встановлено, що особа у супроводі групи самостійно зійшла з гори.

Всього врятовано 4 особи, стан всіх туристів задовільний, необхідності надання подальшої медичної допомоги немає.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.