Афіша Люди Спорт

Скелясті гори, печери і річки. Під Франківськом пройдуть пригодницькі перегони If Race

Google+PinterestLinkedInTumblr
Перегони If Race пройдуть 12-14 липня в мікрорайоні Вовчинців. Це перегони на 24 години з технічними етапами.

Пригодницькі перегони If Race проходитимуть у Франківську третій рік поспіль. Цього року розширяють формат – змагання включатимуть в себе як класи для початківців, з контрольним часом 10 годин, так і класи для досвічених спортсменів з контрольним часом в 24 години.

“Різноманітність способів пересування і характер перешкод будуть відповідати найвибагливішим вимогам спортсменів топ-рівня України, – йдеться в анонсі. – Запрошуємо стати Учасником наших змагань любителів бігу, орієнтування, велосипедного спорту, а також туристів та справжніх шукачів пригод з усієї України. Ми покажемо вам скелясті гори і заховані печери, стрімкі річки та непролазні ліси, і все це поруч з середньовічним містом Івано-Франківськ”.

У Вовчинецьких горах пригодницькі перегони IF Race – з орієнтуванням, перешкодами і сплавом Бистрицею організовує Андрій Зуєв. На гонку з’їжджаються учасники з усієї країни.

Зуєв розповідає, що пригодницькі перегони – це універсальне спортивне дійство, де кожен може себе знайти і проявити. Адже багато хто займається бігом, велосипедом чи пішохідним туризмом для себе. Можна не досягти певних висот у спорті, але цього достатньо для таких змагань. Каже, аби стартанути тут, головне – фізична підготовка і основи навігації та орієнтування з компасом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.