Люди

Скандал на залізниці ‒ військового вигнали у тамбур через “поганий запах”

Google+PinterestLinkedInTumblr

11 листопада неприємна історія сталася в одному з поїздів Укрзалізниці. Військового Віктора Якименка, який їхав зі служби у відпустку у потязі, вигнали з вагону у тамбур.

Двоє чоловіків поскаржилися провідниці, що від чоловіка “погано пахне”. А та попросила військового їхати в тамбурі, де він провів 7 год. Про це в Instagram повідомила засновниця благодійного фонду “Країна нескорених” Любов Оліградська, пише Репортер з посиланням на Газета.UA.

Укрзалізниця, тамбур, військовий

Жінка пише, що до неї звернулася донька військового.

“Дуже “ввічлива” провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, тому що від нього погано пахне”, ‒ зазначила волонтерка.

Укрзалізниця, скандал

Пізніше в Укрзалізниці повідомили, що залагодили ситуацію. Чоловікові як вибачення запропонували компенсувати квиток на поїзд і придбати ще один. У пресслужбі компанії ситуацію назвали “неприємною” й запевнили, що “детально розібралися”.

“Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили у “поганому запаху” і виставили в тамбур вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захисникові провести решту подорожі в тамбурі. Висновки наступні. Негайно організовуємо тренінг для стюардів із дбайливого і уважного ставлення до захисників, бо їм вистачає стресу за межами поїзда.

Відомство також звернулося до пасажирів з проханням негайно повідомляти про подібні інциденти начальника поїзда, контактний центр або писати напряму у месенджер “Укрзалізниці”.

“Звертаємось до пасажирів по терпіння та повагу: від наших захисників не завжди пахне лавандою, але від них пахне сміливістю так, що ворог тікає на інший берег Дніпра”, – заявили в “Укразалізниці”.

На інцидент відреагував і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він розповів про випадок, свідком якого став у 2008-му році, коли летів внутрішнім рейсом у США між двома штатами:

Коли всі зайняли свої місця, стюардеса оголосила: “Шановні пасажири, сьогодні з нами на борту перебувають четверо військових, які повертаються додому з війни. Давайте подякуємо їм за їхню службу, привітавши оплесками”. Весь літак аплодував.

Кулеба зазначив, що військові, ймовірно, повернулися з війни в Іраку, ставлення до якої в американському суспільстві було неоднозначним.

Але навіть різне ставлення в американському суспільстві до тієї війни не вплинуло на шану до військових. І це правильно: солдат заслуговує на повагу безвідносно до будь-якого контексту – політики, соціального статусу, культурних, естетичних чи ароматичних переконань, – пише міністр.

Дмитро Кулеба також висловив вдячність українському солдату Віктору Якименку та побажав йому гарної відпустки з рідними, до яких він повернувся з Донбасу.

Тхне не від солдата, а від тих, хто його зневажає, – зазначив міністр.

Читайте також: Загальна мобілізація 2022−2023. Скільки триває проходження військової служби в Україні

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.