Люди

Сіаліс: властивості препарату, показання, протипоказання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Еректильна дисфункція сьогодні не вирок, а лише симптом, якого можна позбутись, використовуючи спеціальні препарати. Багато хто чув про класичний варіант – таблетки «Віагри». Втім, на ринку уже давно з’явились і інші більш сучасні та ефективні аналоги, які запобігають тому, що романтичний вечір зіпсує така неромантична ситуація.

Сіаліс – лікарський препарат, який має кілька основних показань для використання, в числі яких й еректильна дисфункція.

Що таке Сіаліс та як він працює

Сіаліс – це назва препарату, головною діючою речовиною якого є тадалафіл – компонент, який допомагає лікувати еректильну дисфункцію, а також гіперплазію передміхурової залози (у комбінації з іншими лікарськими засобами). Він відпускається за рецептом та представлений у кількох варіаціях. Наприклад, таблетки Сіаліс Віділаста, придбати які можна на сайті https://pharmukraine.org/ua/sialis-20-mg-vidalista.html.

Прийом таблеток такого типу залежатиме від запланованого статевого акту. Адже Сіаліс вживається не окремим курсом, а безпосередньо за годину до сексу. При цьому ефект препарату пролонгований та триватиме більш доби (за результатами досліджень – приблизно 36 годин).

Варто пам’ятати, що Сіаліс:

  • не є способом лікування еректильної дисфункції;
  • не забезпечує ерекцію протягом всього часу;
  • не запобігає передачі статевих захворювань;
  • не підходить для жінок.

Показання та протипоказання до вживання Сіалісу

Сіаліс не є препаратом широкого спектру дії. Тобто він рекомендований при обмеженій кількості симптомів та має специфічну дію. Серед основних показань до прийому Сіалісу:

  • еректильна дисфункція;
  • легенева гіпертензія у комплексі з іншими препаратами.

Не варто забувати й про те, що, як і будь-який інший лікарський препарат, Сіаліс має кілька протипоказань:

  • індивідуальна непереносимість препарату – можлива алергічна реакція на головний компонент засобу;
  • серцево-судинні захворювання;
  • пост-інсультний період – до 6 місяців після нападу інсульту.

Звісно, не варто забувати, що перед тим, як використовувати будь-який медичний препарат такого сегменту, необхідно звернутись до лікаря та дізнатись причину еректильної дисфункції. Особливо якщо вона відмічається у порівняно ранньому віці – до 45-50 років. Є ситуації, коли проблему можна вирішити правильним лікуванням, або ж коли цей симптом вказує на більш серйозні розлади в організмі.

І обов’язково порадьтесь зі спеціалістом перед вживанням Сіалісу. Це дозволить уникнути побічних ефектів та отримати користь від препарату.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні