Люди

Шестеро медиків з Прикарпаття номіновано на «медичний Оскар»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Визначені кандидатури від Прикарпаття для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймон».

Відзнака, яку ще називають «медичним Оскаром», популяризує фах медика, культивує гуманність та милосердя у суспільстві.

На засіданні регіональної ради Івано-Франківської області, яку цього року очолює професор Володимир Боцюрко, розглянуті подання від трудових колективів і громадських організацій і визначені кандидатури в таких номінаціях.

«Орден Святого Пантелеймона»

Номінація «Найкращий лікар» – Шевчук Михайло Григорович – доктор медичних наук, професор кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Номінація «Новатор охорони здоров’я» – Попович Василь Іванович – доктор медичних наук, професор кафедри оториноларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Номінація «За досягнення в міжнародній співпраці в охороні здоров’я» – Гінчицький Володимир Романович – завідувач відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні.

Номінація «Взірець служіння суспільству» – отець Ярослав Рохман – капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги, голова комісії у справах душпастирства Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

«Медаль Святого Пантелеймона»

Номінація «За лікарське мистецтво» – Гудз Олексій Іванович – кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Номінація «За наукові розробки в медицині» – Палійчук Володимир Іванович – кандидат медичних наук, асистент кафедри ортопедичної стоматології ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Кандидатури на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона» подані до Києва, і вже там визначатимуть найкращих.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.