Люди

Щонайменше 13 людей контролюватимуть продаж алкоголю й сигарет дітям у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську створять робочу групу, що виявлятиме факти продажу сигарет і алкоголю дітям, до її складу ввійдуть щонайменше 13 людей.

Відповідне розпорядження видав міський голова Руслан Марцінків.

Згідно з документом, члени робочої групи мають:

  • виявляти факти продажу сигарет і алкоголю дітям;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед продавців і підприємців щодо недопущення продажу неповнолітнім тютюнових і алкогольних виробів;
  • інформувати про виявлені факти правоохоронців, громадськість, ЗМІ, міського голову і виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради;
  • подавати документи та всю наявну інформацію про факти виявлення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям відповідним органам для реагування.

До складу робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям в Івано-Франківську ввійдуть щонайменше 13 людей.

Серед них – працівники департаменту молодіжної політики та спорту, інспектори КП «Муніципальна варта» та сектора ювенальної превенції Івано-Франківського ВП ГУНП.

Крім того, до робочої групи, за згодою, можуть долучитися і представники ЗМІ. Очолюватиме групу директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

Перелік складу робочої групи у додатку 1.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні