Люди

Рятувальники продовжують шукати тіло француза, зниклого у Карпатах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Громадянин Франції Шарль Мінар загубився в Карпатах у січні цього року. Тоді француза шукали рятувальники та поліція, але не знайшли.

Зараз рятувальники продовжують пошуки тіла француза Шарля Мінара. Про це Репортеру повідомила речниця ДСНС в Івано-Франківській області Христина Перцович.

За її словами, пошуки припиняли лише на період високого рівня лавинної небезпеки.

Наразі обстежені всі відомі маршрути, а також кулуари (улоговина у схилі гори – авт.) та важкодоступні ділянки по декілька разів, – каже Христина Перцович. – Під час профілактичних обстежень маршрутів рятувальники приділяють також увагу цьому. І також проінструктовані туристичні групи та волонтери. Наразі ще є шари снігу на окремих ділянках, коли почне танути то там ще раз буде все обстежено.

Нагадаємо, Шарль Мінар (Charles Minart), 1996 року народження, громадянин Франції, востаннє виходив на зв’язок 2 січня, а з 3 січня контакту з ним не було. Про зникнення іноземця яремчанських поліцейських повідомила знайома родини розшукуваного. До неї за допомогою звернулись його батьки.

Було відомо, що з 2 на 3 січня чоловік ночував в котеджі, що знаходиться у селищі Ворохта. Опісля планував здійснити підйом на гору Говерла та сходження горами у місто Рахів Закарпатської області. Там він планував пробути два дні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.