Люди

Рятувальники допомогли туристам на Хом’яку та Говерлі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У другій половині дня 8 червня гірські рятувальники двічі допомогли туристам, які травмувались під час мандрівки. На горі Хом’як чоловік травмував руку, а на Говерлі – отримав травму голови, пишуть у ДСНС.

Читайте: З полонини у степи. Історія вівчаря та військового Івана Максим’юка

Рятувальники допомогли туристам на Хом'яку та Говерлі
Під час мандрівки на гору Хом’як травмувався житель Харківщини 1992 року народження, – йдеться у повідомленні. – Постраждалий перебував між горою Синяк та полониною Горгани, поблизу села Поляниця. Зв’язок з туристом підтримувався. Ворохтянські рятувальники невдовзі прибули до постраждалого, надали домедичну допомогу та здійснили його супровід до села Поляниця, де передали медичним працівникам.
Цього ж дня до рятувальників надійшло повідомлення від жителя Тернопільської області. Він під час спуску з гори Говерла синім маршрутом травмував голову, тож потребував допомоги.
ДСНС допомогли туристам на Хом'яку та Говерлі

Постраждалий 2007 року народження перебував у гірській місцевості з групою туристів, що складалась з 25 людей, – пишутьу ДСНС. – Рятувальники, прибувши до місця знаходження хлопця, надали йому домедичну допомогу і супроводили до НСБ «Заросляк», де передали медпрацівникам.

Рятувальники вкотре нагадують, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів. Вирушаючи у високогір’я, обов’язково підбирайте відповідний одяг та взуття. Адже в основному травмуються туристи, які для мандрівок вибирають взуття на слизькій підошві.

Читайте: Вітрянка у дорослих. Чому у Франківську побільшало «дитячих» хвороб

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.