Люди

Руслан Марцінків привітав усіх франківців з Днем Незалежності

Google+PinterestLinkedInTumblr

Голова Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади Руслан Марцінків привітав усіх з днем Незалежності України. Далі – пряма мова міського голови.

Руслан Марцінків привітав франківців з Днем Незалежності

З Днем Незалежності, Україно!

Вітаю усіх нас з одним із найважливіших свят для кожного українця! Адже незалежність стосується всіх нас, і сьогодні, як ніколи, кожен із нас відчуває її ціну, ціну свободи. Як колись наші діди-прадіди, так ми сьогодні продовжуємо відстоювати волю й самобутність України, захищаємо своє право жити під мирним небом та у нашій рідній державі.

Сьогодні ми добре розуміємо, як важко боротися за незалежність, якою важкою ціною вона давалась українцям раніше й дається тепер. Та разом із тим ми чітко усвідомлюємо, наскільки це важливо для кожного з нас. Понад півтора року повномасштабної війни дали зрозуміти усім нам та світові, що українці не змінять своїх мрій, своїх ідей та своєї віри у вільну, незалежну й суверенну державу.

Читайте Руслан Марцінків: Міська громада вдячна цим дітям за ратний подвиг їхніх батьків

Ми продовжуємо боротьбу за незалежність спільно та згуртовано і щодня дякуємо Богу та нашим захисникам і захисницям, які боронять Україну. Бо ми на своїй, Богом даній землі. Разом до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.