Люди

Руслан Марцінків: Міська громада вдячна цим дітям за ратний подвиг їхніх батьків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулого тижня, поки міські чиновники перед початком нового навчального року ще перевіряли шкільні укриття, а будівельники на подвір’ї початкової школи №26 ще замінювали на бруківку полущене асфальтне покриття, 10 дітей учасників бойових дій та загиблих у російсько-українській війні з Івано-Франківської міської громади поїздкою до литовського Тракаю, міста-побратима Івано-Франківська, завершили сезон літнього оздоровлення школярів.

Литовці вперше запросили наших дітей погостювати в себе впродовж тижня і підготували для них екскурсії давньою столицею Литовського князівства — Тракаєм, подорожі та розваги.

Читайте Руслан Марцінків: За потреби франківці знову вирушать на допомогу тим містам, яким вона буде необхідна

Руслан Марцінків: Міська громада вдячна цим дітям за ратний подвиг їхніх батьків

Серед цього дитячого десятка — і 13-річний Артур Тимчак, який родом з-під Бахмута, а нині із мамою проживає в Івано-Франківській міській громаді. Його батько – захисник України з 2014-го року. Це перший виїзд за кордон Артура цього року. Його мати Юлія Тимчак сподівається, що син у цій подорожі бодай на тиждень «переключиться» від жорстоких воєнних реалій в Україні та зможе відпочити в Литві. Артур 1 вересня піде до нової школи — в ліцей імені Івана Пулюя, оскільки має математичні здібності.

Читайте Руслан Марцінків: Новий навчальний рік плануємо розпочати звично – офлайн

У партнерських містах Івано-Франківська протягом цього літа відпочило понад дві сотні дітей захисників України з нашої міської громади. Майже 90 — в польському Рибніку, стільки ж — у варшавській дільниці Охота та 25 — в угорській Ніредьгазі. Торішнього літа франківських дітей тієї ж категорії приймали на два тижні польські міста Кошалін, Рибнік, Ополє та Люблін.

Міський голова Руслан Марцінків вдячний містам-партнерам за підтримку і сподівається, що наступного року франківські діти матимуть можливість подорожувати більшою кількістю країн.

Дуже вдячний за підтримку містам-побратимам, які в час війни запрошують до себе дітей учасників бойових дій та родин загиблих. Завдяки їм діти мають змогу побути в безпеці, відчути турботу й отримати нові позитивні враження. Це перша така поїздка в Литву, але, сподіваюся, не остання. Тракай – дуже гарне історичне місто. Наші діти матимуть там гарний відпочинок і яскраві враження від подорожі. Литовці неодноразово нам передавали гуманітарну допомогу, а тепер запросили до себе юних франківців. Міська громада вдячна цим дітям за ратний подвиг їхніх батьків, — зазначив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Мирослав Стефанців

На правах промо

Читайте Руслан Марцінків: Івано-Франківськ докладає максимум зусиль, щоб допомагати нашим військовим на фронті

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.