Люди

Розгляд справи щодо забудови міського озера знову перенесли: представник Гасимова у лікарні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 вересня, в Івано-Франківському окружному адміністративному суді продовжили розгляд справи про скасування реєстрації дозволу на початок виконання будівельних робіт на території міського озера, пише ГК.

суд

Йдеться про адміністративну справу за позовом ГО “Поступовий гурт франківців” до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області.

Як зазначила суддя Оксана Лучко, до суду надійшло клопотання від сторони відповідача про те, щоб справу розглядали без нього, адже представник – на розгляді іншої справи.

Щодо 3-ї особи – Ріяфета Гасимова – його адвокат просить перенести справу у зв’язку із тим, що він перебуває на лікарняному. Відповідну довідку від хірурга суду надали. Представники ВАМБУДу надіслали клопотання про перенесення розгляду справи без пояснень.

Натомість представники позивача ГО «Поступовий гурт франківців» зазначили, що зібрали докази щодо представника Гасимова, який минулого разу був нібито у відпустці, але тим часом 9 вересня він був на розгляді іншої справи у Господарському суді. Відповідні документи представник позивача надав суду. Представники позивача підозрюють, що таким чином третя особа намагається затягнути розгляд справи.

Так, суддя Лучко зазначила, що за постановою участь відповідача є обов’язковою, адже він має пояснити у суді свою позицію. Щодо третьої сторони, то Лучко зазнакчила, що незважати на документ: листок непрацездатності немає права. Втім суд вивчить, чи не зловживає представник своїм правом.

Наступне засідання – 1 жовтня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.