Люди Світ

Ростислав Держипільський отримав почесне звання «Народний артист України»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Директор та художній керівник Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський отримав почесне звання «Народний артист України», повідомили у спільноті драмтеатру в Фейсбуці.

IMG_5374

Івано-Франківський облмуздрамтеатр своїми постановками прославився на весь світ. Адже з гастролями театральний колектив їздить не тільки по Україні, а й за кордон. Бували вже в Канаді та США. За сім років керівництва Ростислава Держипільського театр отримав статус академічного, глядачі отримали багато якісних театральних постановок, а в театр ходити стало модно. Держипільський провів безліч кадрових та адміністративних реформ в театрі, оновив репертуар та залучив до роботи знаменитих режисерів. А за останній рік під його керівництвом у драмтеатрі відбулося вісім прем’єр, що багато навіть для найбільш передових театральних майданчиків.

Цього місяця актори повернулися з Одеси, де взяли участь у театральному фестивалі «Молоко 2015». Приїхали вони не з порожніми руками, привезли на Прикарпаття одразу дві нагороди – Гран-прі та Приз глядацьких симпатій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.