Люди

Рівненський суд виправдав учасників акції за «імпічмент Зеленського»

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 2 серпня, Рівненський апеляційний суд визнав невинуватими місцевих активістів Дар’ю Коцюрубу та Романа Філюка, які у травні влаштували пікет за імпічмент президента Володимира Зеленського.

Про це повідомила волонтерка Олександра Дворецька, передає НВ.

Рішення суду першої інстанції, за якими активістів було визнано винними у проведенні несанкціонованого зібрання, визнали неправочинними та скасували.

«Протоколи відносно Даші Коцюруби та Романа Філюка по порушенню порядку проведення мирних зібрань 25 травня 2019 року в Рівному скасовані за відсутністю обставин та складу адміністративних правопорушень», — заявила Дворецька.

Нагадаємо, 25 травня у Рівному 20-річний Роман Філюк та 16-річна Дар’я Коцюруба вийшли на акцію за імпічмент президента, внаслідок чого поліція склала на них адміністративні протоколи. На одному з плакатів був напис Імпічмент президента.

Згодом, у поліції ініціювали службову перевірку щодо дій правоохоронців. Водночас
Володимир Зеленський закликав поліцію не переслідувати політичних потестувальників у разі, якщо вони не порушують правопорядок.

13 червня Рівненський міський суд ухвалив притягнути Романа та Дар’ю до адміністративної відповідальності. Їх визнали винними в адміністративному правопорушенні, передбаченого ч. 1 ст. 185−1 КУпАП, та присудили попередження.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.