Люди

Рагулі Власідзе

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього тижня відзначаємо грузинського драматурга Рагулі Власідзе, або, як його нині часто називають, грузина з українським серцем. Саме Власідзе належить ідея міжнародного благодійного фестивалю «Великий м’яч», який минулими вихідними відбувся в Івано-Франківську та про який нині говорить уся Україна.

Мрію про це дійство, що має об’єднати людей, які люблять футбол, навколо культурних і духовних цінностей, пан Рагулі носив кілька років, працюючи над творчими проектами на Прикарпатті. Його надихнула перемога України та Польщі у конкурсі на проведення Євро-2012.

Більше року Власідзе власноруч ліпив із глини символічні булави миру і єднання. Він присвятив їх відомим футболістам і тренерам, політикам і діячам культури. Тепер ці керамічні сувеніри демонструються в рамках фестивалю «Великий м’яч».

Отож після виснажливої праці та підготовки фестиваль футболу таки стартував. Дійство, яке почалося в Івано-Франківську, об’їде великі міста України, а також відбудеться у Берліні, Варшаві, Лондоні, Москві та Парижі.

На фестивалі пройдуть мистецькі акції, виступи музичних колективів, футбольні турніри для дітей і дорослих тощо. А ще кожен охочий може зав’язати іменний вузлик на футбольному килимі миру — унікальному мистецькому витворі, який матиме розмір футбольного поля.

А найголовніше, що кошти, виручені з фестивалю, підуть на благодійність.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.