Люди

Сім навчальних закладів Прикарпаття увійшли у топ-200 шкіл України за результатами ЗНО

Google+PinterestLinkedInTumblr
У першу десятку найкращих шкіл України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання увійшла Українська гімназія № 1 міста Івано-Франківськ.

Відповідний рейтинг 200 найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року склав портал Освіта.ua.

Як зазначається, у якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

«Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи», – йдеться у повідомленні.

Анастасія Франчук і Анна Банасевич – люди тижня за версією “Репортера”

Також у топ-200 увійшли Івано-Франківський природничо-математичний ліцей, Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням англійської мови, Долинський науковий академічний ліцей «Інтелект», Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка, Надвірнянський ліцей та Ямницький ліцей.

Загалом за даними Українського центру оцінювання якості освіти, 200 балів отримали 98 учасників тестування з математики, 17 – з української мови та літератури, 36 – з англійської мови, 13 – з історії України, 26 – з біології та 77 учасників тестування з хімії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.